Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jest tak wiele rzeczy do odkrycia...

Pełnomocnictwo do Eurowyborów 2024

Uwaga !

Seniorzy wyjeżdżający nad morze w terminie 02-15.06.2024 r. mogą upoważnić inną osobę (np. syn, córka) do oddania głosu w ich imieniu w wyborach do Europarlamentu (dnia 09.06.2024 r.). Sprawę tą załatwia się w Urzędzie Miasta Mszana Dolna lub Urzędzie Gminy Mszana Dolna. Sprawa jest pilna, ponieważ na jej załatwienie został tydzień.

Z wyrazami szacunku: Zarząd Towarzystwa Ziemi Mszańskiej


 

Pilna informacja- wyjazd Seniorów nad morze

Uwaga

W związku z wyjazdem nad morze Seniorów w dniach 02-15.06.2024 r uprzejmie prosimy o wpłatę ostatniej części należności za ten wyjazd.

Z wyrazami szacunku

Zarząd Towarzystwa Ziemi Mszańskiej


 

 

 

Informacje dotyczące wyjazdu nad morze

Szanowni Seniorzy!

Hotel nie zapewnia ręczników, zatem trzeba zabrać ze sobą swoje. Ponadto Seniorzy - Słuchacze Uniwersytetu zabierają ze sobą koszulki reklamowe otrzymane od Stowarzyszenia, koloru białego z napisem "Turystyka dla Seniora". Przypominamy, że wyjazd nastąpi 02.06.2024 r. (tj. niedziela) o godzinie 4:30. Wsiadamy przy ulicy Starowiejskiej obok domu handlowego NETTO.


 

Warsztaty "Tego nie znacie"

 

Towarzystwo Ziemi Mszańskiej oraz Zagórzański Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza swoich słuchaczy na warsztaty pn. "Tego nie znacie".

W ramach spotkań zostanie zaprezentowane dziedzictwo kulturalne Małopolski w formie prezentacji, podczas której zaprezentowane zostaną najciekawsze miejsca związane z folklorem, kulturą, zjawiskami kulturowymi w Małopolsce. Omówione zostaną największe festiwale w Małopolsce oraz szereg ciekawostek związanych z kulturą Małopolski. Podczas spotkań zostaną odtworzone fragmenty muzyczne i wideo z różnych festiwali.

Spotkanie odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym "Janda" w Mszanie Dolnej w dniu 15.05.2024 roku (środa). Początek spotkania o godzinie 16:00.

Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Województwa Małopolskiego


 

          

Wpłaty na wyjazd nad morze

Szanowni Seniorzy

W związku z wyjazdem na wczasy w dniach 02-15.06.2024 r uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat na ten wyjazd. Część Seniorów z tej grupy dokonała już wpłaty w całości. W szczególności zwracamy się do osób, które wpłaciły tylko pierwszą ratę.

Z wyrazami szacunku Zarząd Towarzystwa Ziemi Mszańskiej

 


 

Projekt "Zagórzańskie spotkania z kulturą"

 

Szanowni Seniorzy

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy środki finansowe z Województwa Małopolskiego. Będziemy realizować projekt pn. Mecenat Małopolski I edycja. Nazwa zadania to "Zagórzańskie spotkania z kulturą". Bliższe szczegóły i terminy będziemy podawać w terminie późniejszym, po dokonaniu niezbędnych ustaleń.

Zarząd Towarzystwa Ziemi Mszańskiej i Zagórzańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 


 

Rata za wyjazd nad morze

‼️ Drodzy Seniorzy ‼️

‼️‼️Przypominamy o wpłacaniu drugiej raty na wyjazd nad morze (co najmniej połowa całej należności za wyjazd)‼️‼️

 

 


 

Zagórzański Uniwewrsytet Trzeciego Wieku

Copyright © 2013 Wszelkie Prawa Zastrzeżone