Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jest tak wiele rzeczy do odkrycia...

Komunikat

Szanowni Słuchacze Zagórzańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku 

   Do 31 stycznia br. trwały zapisy i wpłaty na nowy rok akademicki 2020/2021. W tym roku jest bardzo mało chętnych Słuchaczy, chociaż rekrutacja została przedłużona o miesiąc, nic to nie zmieniło.

   W związku z tym zwracamy się z pytaniem do Was drodzy Słuchacze dlaczego tak niewiele z Was się zapisało? Rozumiemy że duża część z Was ma obawy w związku z epidemią. Jednakże chcieliśmy podkreślić, że w zeszłym roku udało nam się zorganizować wyjazd do Bieszczad, do Teatru w Krakowie oraz do Kopalni Soli w Bochni jak i również spotykaliśmy się na wykładach pomimo epidemii było Nas tak wielu. Dokonaliśmy wszelkich starań abyście czuli się bezpiecznie. Mamy nadzieje również że nasze dotychczasowe działania był przyjmowane pozytywnie. Prosimy o kontakt z waszej strony w tej sprawie.      Tel.604 280 487

                                                                                                    Z wyrazami szacunku 

                                                                                                     Zarząd Stowarzyszenia 

 


 

                                                                         

Zagórzański Uniwewrsytet Trzeciego Wieku

Copyright © 2013 Wszelkie Prawa Zastrzeżone